Reklama

Oceń swoje auto: Subaru

Na dźwięk słowa "subaru" przed oczami większości z nas automatycznie staje niebieska impreza ze złotymi felgami.

Chyba każdy wie też, że ma ona napęd na cztery koła i doładowane silniki bokser.

Wielu z nas chciałoby taki samochodów mieć, niewielu na to stać. Ale może warto kupić używaną imprezę? A może inne subaru? Przecież nie każdy bokser tej marki jest wspomagany turbosprężarką, a ofercie znajdują się również inne modele, czy to luksusowe, jak legacy, czy też terenowe, jak forester.

Jak w codziennym użytkowaniu spisują się te pojazdy? Czy kilkuletni samochód będzie bezawaryjny? Czy autoryzowane serwisy są fachowe i bez obaw można skorzystać z ich usług? A może wprost przeciwnie, lepiej omijać je szerokim łukiem?

Jeśli jesteś użytkownikiem samochodu marku Subaru zapraszamy do podzielenia się z innymi swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat eksploatacji.

Reklama

Jeśli dopiero przymierzasz się zakupu takiego auta - zapraszamy do zapoznania się z komentarzami oraz zadawania pytań. Na pewno znajdą się fani marki, którzy będą potrafili na nie odpowiedzieć.

Przypominamy również że, w dziale "Testy/Opinie użytkowników" można podzielić się wrażeniami z użytkowania samochodów innych marek. To właśnie tam znajdziecie już ponad 20 tysięcy opinii na temat samochodów! Dowiecie się, czy warto kupić dany model, na co zwracać uwagę, co najczęściej się psuje... Czekamy również na twój głos w dyskusji!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza | auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy