Reklama

Nissan z DoCoMo

Nissan - drugi co do wielkości producent samochodów w Japonii podpisał wczoraj umowę z największym operatorem telefonii komórkowej w tym kraju - NTT DoCoMo. Obie firmy wspólnie opracują technologie umożliwiające zastosowanie łączności bezprzewodowej trzeciej generacji (3G) i telematyki w samochodach japońskiego koncernu. Pierwsze urządzenia zostaną zainstalowane w samochodach Nissana w 2004.

Początkowo będą dostarczać one kierowcom informacji i umożliwią zlokalizowanie samochodu przez system GPS, a w kolejnych latach oferta będzie stopniowo rozszerzana. Obie firmy na razie nie podjęły decyzji czy "komórkowe" Nissany trafią tylko na rynek japoński, czy też będą sprzedawane w innych krajach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: firmy | nissan

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy