Reklama

Niezawodne mitsubishi

Mitsubishi coraz lepiej wypada w statystykach bezawaryjności.

Ostatni Raport Awaryjności sporządzony przez niemiecką organizację DEKRA potwierdził dane własne firmy. Według polskich statystyk gwarancyjnych awaryjność aut spod znaku Trzech Diamentów spadła w ostatnim roku o ponad 17%, przy jednoczesnym 60% wzroście liczby aut objętych okresem gwarancyjnym.

Według raportu DEKRA marka Mitsubishi znalazła się na 2. miejscu wśród najbardziej niezawodnych pojazdów z przebiegiem powyżej 100 000 km, 4. miejscu wśród aut o przebiegu do 50 000 km i na 5. miejscu w rankingu końcowym.

Polskie statystyki potwierdzają niezawodność aut Mitsubishi. W ostatnim roku - od marca 2009 roku do tego samego miesiąca bieżącego roku o 60% wzrosła liczba aut objętych gwarancją. Jednocześnie o ponad 17% spadł wskaźnik awaryjności (liczba napraw gwarancyjnych w stosunku do liczby aut objętych gwarancją).

Reklama

W naszej redakcji od pewnego czasu testujemy nowego lancera. Ten samochód jest potwierdzeniem statystyk. Przez kilka miesięcy intensywnej eksploatacji nie zanotowaliśmy żadnej usterki!

Dowiedz się więcej na temat: mitsubishi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje