Lexus UX. Nowe specjalne wersje

F Sport Style Blue i Elegant Black to nowe wersje najmniejszego SUV-a Lexusa - modelu UX.

Lexus UX F Sport Style Blue

Ta odmiana bazuje na odmianie F Sport. W  edycji F Sport Style Blue całość jest podkreślona przez nakładki na nadkola lakierowane w kolorze nadwozia, LED-owe reflektory z ciemnym wypełnieniem, czarne nakładki na lusterka i 18-calowe felgi.

Skórzana tapicerka z perforacją została przeszyta niebieską nitką, a w wyprofilowanym fotelu znalazły się wstawki z niebieskiej skóry. Pojawiają się one również na innych elementach wnętrza, takich jak podłokietnik czy kierownica. W tej wersji standardem jest również podgrzewanie i wentylacja przednich siedzeń.

Lexus UX Elegant Black

W wersji Elegant Black w oczy rzuca się lakierowany na czarno grill. Podobnie jak w przypadku opisywanej wcześniej wersji, wypełnienie LED-owych lamp przednich jest ciemne. W odmianie Elegant Black mamy również lakierowane w kolorze nadwozia nakładki na nadkola i 18-calowe felgi w czarnym kolorze.

Reklama

Ciemny odcień jest obecny także na relingach i we wnętrzu, które zyskało nową tapicerkę z brązowym przeszyciem. Standardem w wersji Elegant Black jest także elektrycznie otwierana klapa bagażnika z funkcją ustawiania wysokości otwarcia.

Lexus UX. Wyposażenie nowych wersji specjalnych

Poza wymienionymi wyżej elementami, Lexus UX w nowych edycjach ma wiele nowych elementów należących do standardowego wyposażenia. Na liście znalazły się między innymi kamera panoramiczna (Panoramic View Monitor) oraz system PKSB, czyli układ automatycznego hamowania podczas parkowania, który zapobiega kolizjom i parkingowym stłuczkom. Paletę systemów bezpieczeństwa uzupełnia system monitorowania martwego pola.

Lexus UX w nowych edycjach specjalnych trafił  do salonów marki w Japonii. SUV w wersji F Sport Style Blue jest dostępny w wariantach UX 250h i UX 200, a Elegant Black można zamówić wyłącznie z hybrydowym układem UX 250h.

***

Dowiedz się więcej na temat: Lexus | Lexus UX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy