Reklama

Europrodukt 2000

Fabryka Przyczep Niewiadów jest w swojej dziedzinie potentatem na polskim rynku. Jej wyroby słyną również z wysokiej jakości. Potwierdza to prestiżowa nagroda "Europrodukt 2000", przyznana dwóm przyczepom ciężarowym BA 5016 i BA 5019, należącym do tzw. "Niebieskiej linii". Jej nazwa ta pochodzi od niebieskiej naklejki z logo firmy, umieszczanej w widocznym miejscu na przyczepie. Oznaczenie to można znaleźć na przyczepach ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 1000 kg. Niewiadów ma już 35-letnie doświadczenie w produkcji. Wszystkie powstające w fabryce przyczepy są bardzo trwałe i bezpieczne w eksploatacji. Potwierdza to homologacja, czyli świadectwo wydawane przez Instytut Transportu Samochodowego. Niewiadowskie wyroby mają parametry zgodne ze świadectwem homologacji, których uzyskanie poprzedzone jest dokładnymi badaniami prowadzonymi przez firmy certyfikujące. Szczegółowy opis przyczepy zawarty jest w wyciągu świadectwa homologacji, który powinien być zgodny z jej faktycznymi p

Fabryka Przyczep Niewiadów jest w swojej dziedzinie potentatem na polskim rynku. Jej wyroby słyną również z wysokiej jakości. Potwierdza to prestiżowa nagroda "Europrodukt 2000", przyznana dwóm przyczepom ciężarowym BA 5016 i BA 5019, należącym do tzw. "Niebieskiej linii".

Jej nazwa ta pochodzi od niebieskiej naklejki z logo firmy, umieszczanej w widocznym miejscu na przyczepie. Oznaczenie to można znaleźć na przyczepach ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 1000 kg.

Niewiadów ma już 35-letnie doświadczenie w produkcji. Wszystkie powstające w fabryce przyczepy są bardzo trwałe i bezpieczne w eksploatacji. Potwierdza to homologacja, czyli świadectwo wydawane przez Instytut Transportu Samochodowego. Niewiadowskie wyroby mają parametry zgodne ze świadectwem homologacji, których uzyskanie poprzedzone jest dokładnymi badaniami prowadzonymi przez firmy certyfikujące. Szczegółowy opis przyczepy zawarty jest w wyciągu świadectwa homologacji, który powinien być zgodny z jej faktycznymi parametrami.

Reklama

- Jakość i bezpieczeństwo użytkowania przyczep to nasz główny atut wobec konkurentów - mówi kierownik działu marketingu FP Niewiadów Marzanna Szymańska. - Wszystkie nasze wyroby są i będą homologowane, choć łączy się to z kosztami badań w ITS. Jednak nie wszystkie firmy przestrzegają tych zasad. Sprzedają przyczepy wprawdzie dopowiadające życzeniom klientów, ale nie zawsze zgodne ze świadectwem homologacji. Często ich wyroby są tańsze niż nasze, ale zwykle wiąże się to z uboższym wyposażeniem.

Zdaniem Marzanny Szymańskiej polscy nabywcy wciąż kierują się bardziej ceną wyrobu, niż jego jakością. Gdy chodzi o pojazdy mechaniczne, a takimi są przecież przyczepy, pozorna oszczędność może drogo kosztować. Dlatego Niewiadów, dążąc do obniżenia cen przyczep, może zrezygnować w nich z różnych detali, ale nigdy tych, które mają wpływ na bezpieczeństwo użytkowników.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama