Reklama

Eagle F1 już w Polsce!

Nie zakończyły się jeszcze zmagania kierowców ze śniegiem i lodem na drogach niemalże całej Polski, a producenci opon rozpoczęli już przygotowania do nadchodzącej wiosny. Bez wątpienia jedną z największych nowości zbliżającego się sezonu wiosenno-letniego będzie najnowsza opona koncernu Goodyear, która z racji na swój charakter i związek z Formułą 1, została nazwana Eagle F1 (wersja GS-D3). W najbliższy piątek po raz pierwszy w Polsce firma Goodyear Dunlop Polska Sp. z o.o. zaprezentuje w Zakopanem tę oponę swym dealerom, a o jej walorach przekonywał będzie między innymi sam Janusz Kulig, rajdowy Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej.

W opinii Mistrza Polski, który testował wspomnianą oponę podczas swych jazd treningowych, Goodyear z pewnością tym produktem wyznaczy nowe standary. Z kolei zdaniem Leszka Szafrana, managera marki Goodyear w Polsce, nowa opona Eagle F1 w wyjątkowy sposób łączy doświadczenia Goodyar'a z FORMUŁY 1 oraz amerykańskich wyścigów NASCAR z klasycznymi warunkami drogowymi, oferując użytkownikom ekskluzywnych samochodów najbardziej wyśrubowane parametry bezpieczeństwa i komfortu.

Co prawda, oficjalna europejska prezentacja opony Eagle F1 odbędzie się dopiero w połowie lutego na torze Mireval we Francji i dopiero wówczas będzie można bliżej zapoznać się z jej parametrami technicznymi i ekspoatacyjnymi, tym niemniej już dzisiaj warto zwrócić uwagę wymagającym klientom na wiosenną propozycję Goodyear?a.Koncern Goodyear jest światowym liderem w produkcji opon. Roczna produkcja różnego rodzaju opon z tą marką wynosi około 220 milionów sztuk. Produkty Goodyear?a wytwarzane w 90 fabrykach sprzedawane są w 153 krajach. W 1995 roku Goodyear zainwestował również w rozwój Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., w której aktualnie posiada blisko 60% udziałów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy