Reklama

Daewoo-FSO przyjęło uchwałę

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Daewoo-FSO Motor SA przyjęło w piątek uchwałę o zwolnieniach grupowych do 1.294 osób.

W ten sposób w uchwale przyjęto rozwiązanie proponowane przez Ministerstwo Skarbu Państwa. Zarząd spółki w swoim projekcie uchwały proponował zapis o zwolnieniach dokładnie 1.294 osób. Obecnie Daewoo-FSO zatrudnia ok. 4.900 osób.

Zarząd Daewoo-FSO i działające tam organizacje związków zawodowych wstępnie uzgodniły zasady przeprowadzania zwolnień i ochrony niektórych grup pracowników.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FSO | Daewoo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy