Reklama

W miejskiej dżungli

We wrażliwym środowisku miejskim, w korkach, w drodze do pracy istnieje duże zapotrzebowanie na małe pojazdy ekologiczne. W gąszczu ulic, placów i skrzyżowań doskonale poradzi sobie th!nk neighbor. Sąsiad, bo tak należy przetłumaczyć jego nazwę, to drobne, nie zanieczyszczające środowiska, rozwijające niewielkie prędkości, napędzane elektrycznie auto, zaprojektowane dla dwóch lub czterech osób. W miejskiej dżungli - idealne!


Th!nk neighbor to rozwiązanie dla ludzi, potrzebujących pojazdu do poruszania się po niewielkich, ciasnych przestrzeniach, takich jak aglomeracje miejskie, czy tereny wystawowe. "Sąsiad", napędzany elektrycznie, rozwija prędkość maksymalną do 40 km/h i może przejechać bez ładowania dystans około 50 km. Żywotność akumulatora podtrzymują hamulce, które oddają prąd podczas ich użycia.

Samochód dysponuje dwoma przełożeniami szybkości. Większe, pozwalające na podróżowanie z prędkością do 40 km/h jest przeznaczone na drogi, kiedy mniejsze, ograniczające prędkość do 25 km/h pomyślane jest w przypadku jazdy "sąsiadem" np. po polu golfowym.

Th!nk neighbor skonstruowany jest z lekkiej, aluminiowej ramy, pokrytej termoplastycznymi panelami. Zaprojektowano wiele wersji kolorystycznych nadwozia z myślą o wymagającym odbiorcy. Wnętrze auta jest ergonomiczne, proste, i funkcjonalne, a producent pomyślał nawet o tym, że jest odporne na działanie wody. Dzięki temu, nawet auto nie posiadające drzwi nadaje się na każdą pogodę.

Reklama

Oglądnij "sąsiada" z bliska w naszej galerii.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje