Tragiczne zderzenie z autobusem w Warszawie. Nie żyje jedna osoba

Na wysokości dworca Warszawa Zachodnia osobowa Honda z dużą prędkością najechała na tył autobusu miejskiego linii 517. W wyniku przerażającego zdarzenia, do którego doszło z samego rana na Alejach Jerozolimskich w Warszawie, zginął kierowca osobówki.

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Osobówka wjechała w autobus ZTM

Do śmiertelnego w skutkach wypadku drogowego z udziałem osobowej Hondy i autobusu miejskiego ZTM linii 517, doszło ok. godz. 6.00 na Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Osobówka kierująca się w stronę centrum za wiaduktem na wysokości dworca Warszawa Zachodnia, z dużą prędkością najechała na tył autobusu.

Nie żyje kierowca Hondy. Policja ustala przyczyny zdarzenia

Jak udało się do tej pory ustalić policjantom, kierujący Hondą jadąc od strony Pruszkowa w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, a na skutek nagłej zmiany kierunku jazdy, auto najechało na tył autobusu miejskiego. Kierowca osobówki zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Wypadek na Alejach Jerozolimskich. Poszkodowani pasażerowie

Reklama

W wyniku wypadku obrażenia odniosło także dwóch pasażerów autobusu. Obydwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, jednej z osób tłuczone szkło uszkodziło oko. Na miejscu pracowały jednostki Straży Pożarnej, Nadzór Ruchu, ZTM oraz policjanci pod nadzorem prokuratora.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadki drogowe | Warszawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy