To nim jeździ jedna z najbardziej znanych supermodelek. Co ma w sobie nowy T-Cross?

#MoreThan1Thing – takim hasłem Volkswagen reklamuje model T-Cross. Twarzą kampanii została modelka i aktorka Cara Delevingne. Najnowszy SUV niemieckiej marki to samochód dla ludzi wszechstronnych, którzy potrafią zająć się jednocześnie więcej niż jedną rzeczą.

Najmodniejszy model

26-letnia Brytyjka jest dowodem na to, że można mieć więcej niż jedną pasję, więcej niż jeden zawód. Cara Delevingne pracuje i odnosi sukcesy jako modelka, aktorka, piosenkarka, aktywistka i bizneswoman. W dodatku gra na perkusji, surfuje i fotografuje. O wszechstronnych zainteresowaniach supermodelki opowiada kampania marki Volkswagen reklamująca nowego SUV-a T-Cross. Dlaczego akurat ona została wybrana twarzą modelu? Jak mówi sama Cara Delevingne: "Volkswagen T-Cross jest idealny dla kogoś, kto prowadzi wiele różnych żyć, dla kogoś, kto potrafi zajmować się wieloma różnymi rzeczami". SUV jest idealnym towarzyszem osób aktywnych i wszechstronnych. Dzięki eleganckiemu stylowi, praktycznym rozwiązaniom oraz szerokiemu zastosowaniu najnowszy model miejskiego crossovera otwiera przed swoimi użytkownikami nowe możliwości.

VW T-Cross w ofercie z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Samochód dla młodych i energicznych

Nowy SUV Volkswagena wyróżnia przestronne wnętrze, choć sam samochód nie ma wielkich gabarytów. To najmniejszy model z rodziny T. Długość nadwozia wynosi nieco ponad cztery metry, a wysokość - 1,58 metra, ale dzięki przesuwanej i składanej kanapie możemy zwiększyć pojemność bagażnika aż do 1281 litrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie w szybki sposób zmienić funkcję auta. Dlatego producenci samochodu podkreślają wszechstronność modelu T-Cross.

Pod względem wyposażenia, bezpieczeństwa czy systemów multimedialnych może równać się z najnowocześniejszymi samochodami w swojej klasie. Miejski crossover oferowany jest w trzech pakietach wyposażenia. Dzięki możliwości wyboru udogodnień możemy nadać mu spersonalizowany wygląd i dostosować go do własnych potrzeb. T-Cross jest dynamiczny i oszczędny, idealnie więc sprawdza się jako kompan dla młodych i energicznych osób.

VW T-Cross w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Bogate wyposażenie

Najmniejszy SUV niemieckiej marki w wersji standardowej wyposażony jest m.in. w liczne schowki, komputer pokładowy, przesuwaną i składaną kanapę, fotel kierowcy z możliwością regulacji wysokości, ogranicznik prędkości. Ponadto możemy korzystać z systemu Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych oraz hamowania awaryjnego, z systemów wspomagania parkowania, ruszania na wzniesieniu czy zmiany pasa ruchu. Samochód ostrzeże nas, gdy inny pojazd znajdzie się w martwym polu. Wersja "Life" wzbogacona jest dodatkowo o wielofunkcyjną kierownicę, regulację wysokości dwóch przednich foteli czy 16-calowe obręcze kół z lekkich stopów. Najwięcej oferuje nam wyposażenie "Style": prócz wymienionych udogodnień otrzymamy m.in. reflektory LED-owe, sportowe fotele z przodu i 17-calowe obręcze kół z lekkich stopów. Pakiet stylistyczny dostępny dla wersji "Life" i "Style" umożliwia m.in. wybór jednej z ekskluzywnych tkanin, z której zostaną obite fotele. Można również dokupić pakiet R-Line.

VW T-Cross w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Dynamiczny i oszczędny

T-Cross dostępny jest z dwoma turbodoładowanymi silnikami 1.0 o mocy 70 kW/95 KM oraz 85 kW/115 KM. Egzemplarze z pierwszą jednostką napędową wyposażone są w pięciobiegową mechaniczną przekładnię. Osiągają prędkość maksymalną wynoszącą 180 km/h, a do 100 km/h rozpędzają się w 11,5 sekundy. W egzemplarzach z mocniejszym silnikiem możemy wybrać sześcio- lub siedmiobiegową dwusprzęgłową skrzynię. Do "setki" rozpędzają się w 10,2 sekundy, a ich prędkość maksymalna wynosi 193 km/h. Wariant z siedmioma biegami może poruszać się w jednym z dwóch programów: "Normal" lub "Sport". Silniki najmniejszego SUV-a marki Volkswagen mają trzy cylindry. Model T-Cross może pochwalić się niskim spalaniem - zużywa 4,9 litra benzyny na 100 km.

VW T-Cross w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Volkswagen.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy