Śmierć na polskich drogach

Na polskich drogach wciąż giną ludzie...

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Lucień k. Gostynina (Mazowieckie).

Kierujący samochodem BMW na prostym odcinku drogi zjechał nagle na pobocze i uderzył w drzewo. Pojazd jest kompletnie zniszczony. Trzy osoby zginęły na miejscu.

***

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę w miejscowości Solec (Łódzkie) na drodze krajowej nr 74; w miejscu wypadku jest ona nieprzejezdna.

Jak poinformował rzecznik prasowy straży pożarnej w Łódzkiem Arkadiusz Makowski, z niewiadomych jeszcze przyczyn samochód ciężarowy volvo najechał na tył samochodu osobowego marki Suzuki.

"Dwie siedzące z tyłu auta kobiety zginęły na miejscu. Kierowca i pasażer zostali ranni.

***

Trzyosobowa rodzina zginęła w sobotę w wypadku, do którego doszło rano w miejscowości Straż (Podlaskie), na drodze krajowej nr 19 do przejścia granicznego z Białorusią w Kuźnicy.

Miejscowość Straż leży między Czarną Białostocką i Sokółką. Doszło tam do zderzenia auta osobowego - hondy na śląskich, a nie - jak wcześniej podawała policja - na zachodniopomorskich numerach rejestracyjnych i białoruskiego TIR-a - poinformował Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego podlaskiej policji. (ZDJĘCIA)

Ofiary wypadku podróżowały hondą. To rodzina: 47-letnia kobieta, 50-letni mężczyzna i ich 16-letnia córka.

Nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Auto zjechało na lewy pas, doszło do czołowego zderzenia na pasie, którym jechał TIR. Ciężarówka jechała od granicy państwa. Siła zderzenia była tak duża, ze honda wpadła do rowu i dachowała. Kierowcy TIR-a, 25-letniemu Białorusinowi nic się nie stało. Jak podaje policja, był on trzeźwy. Przyczyny zdarzenia będą ustalane

***

Z nieustalonych jeszcze przyczyn w miejscowości Dalnia k. Mławy (Mazowieckie) zderzyło się pięć pojazdów. Osiem osób zostało rannych: sześć odwieziono do pobliskiego szpitala, a dwie - helikopterem przetransportowano do szpitala. Jedna z tych osób zmarła.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: TIR-y | zderzenia | nie żyje | polskie drogi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama