Nowy model Subaru w Europie - Levorg

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

Wiemy jakie nowości Subaru pokaże w Genewie.

Subaru Levorg
Subaru LevorgSubaru

Japończycy poinformowali, że na salon samochodowy w Genewie przywiozą trzy nowości. Będzie to zupełnie nowy model Outback (wrażenia z pierwszych jazd tym samochodem znajdziecie poniżej), a także Forester z silnikiem diesla współpracującym z bezstopniową skrzynią Lineatronic.

Subaru LevorgSubaru

Najciekawszą nowością jest jednak zdecydowanie Levorg - oferowane w Japonii od 2014 roku kombi. Auto to powstało z wykorzystaniem platformy Legacy oraz Imprezy i mierzy 4,7 metra długości.

Na szczegóły dotyczące specyfikacji na rynek europejski będziemy musieli poczekać do salonu w Genewie. Japońska wersja Levorga napędzana jest dwoma turbodoładowanymi silnikami - 1.6 l i 2.0 l. Obydwa współpracują z przekładnią Lineatronic, która przekazuje moc, jak to w Subaru, na wszystkie cztery koła.

Subaru LevorgSubaru
emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Przejdź na