Hitowe modele Toyoty w zasięgu ręki. Powody, dla których warto

Sprzedaż Toyoty w Polsce wzrosła o niemal 13 proc., a nowa Corolla jest obecnie najpopularniejszym modelem marki i drugim najczęściej kupowanym w salonach samochodem w naszym kraju. Wyniki sprzedaży aut japońskiej marki z roku na rok wzrastają, a Toyota zyskała miano solidnego, niezawodnego i ekonomicznego producenta, którego samochody mogą się pochwalić bogatym wyposażeniem – są uzbrojone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i atrakcyjne systemy multimedialne.

Design - nowoczesny i wszechstronny

Elegancka Corolla, mocny RAV4, C-HR po lekkiej zmianie designu - Toyota projektuje samochody tak, by teraz wyglądały ultranowocześnie, ale i po paru latach nie straciły świeżości. Ponadczasowe linie, wysoka jakość wykonania i przestronne wnętrza sprawiają, że popularne modele japońskiego producenta doskonale sprawdzają się jako samochody na lata, które nie tracą świeżości i atrakcyjności. Odważne i dynamiczne SUV-y doskonale odpowiadają wymaganiom klientów, którzy szukają samochodu tej rangi aut - to prawdziwi królowie drogi, którzy wyróżniają się gabarytami i dynamicznym designem, a jednocześnie stanowią kompaktowe samochody, które bez trudu radzą sobie w miejskiej dżungli. Z kolei Corolla we wszystkich wersjach nadwozia reprezentuje elegancję i funkcjonalność, która sprawia, że sprawdza się również jako samochód biznesowy.

Hitowe modele Toyoty w zasięgu ręki. Sprawdź cenę

Safety Sense - bezpieczeństwo przede wszystkim

Prowadzenie samochodów Toyoty stanowi prawdziwą przyjemność, przede wszystkim za sprawą świetnego wyposażenia. W końcu możemy poczuć pełnię bezpieczeństwa i zacząć czerpać czystą przyjemność z jazdy. Pomaga w tym bogaty pakiet Safety Sense. Modele Toyoty wyposażone są w układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, który wykrywa pieszych i rowerzystów na jezdni. Równie ważny jest system wykrywania zmęczenia kierowcy oraz układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu z funkcją powrotu na zadany tor jazdy, który ma chronić nas przed wypadkiem, gdy kierowca przyśnie lub straci na chwile koncentracje. Kolejną innowację stanowi system rozpoznawania znaków drogowych i inteligentny tempomat adaptacyjny, które sprawiają, że samochód porusza się półautonomicznie. Z kolei o dobrą widoczność na drodze dbają nowoczesne światła LED, które doskonale oświetlają jezdnie, nie oślepiając kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka.

Hitowe modele Toyoty w zasięgu ręki. Sprawdź cenę

Innowacyjny napęd hybrydowy

Na napęd hybrydowy w Toyotach składają się trzy urządzenia, pomiędzy którymi przepływa energia: silnik benzynowy, silnik elektryczny i akumulator hybrydowy. Cały układ działa tak, by generować jak najmniejsze straty energii, co wyraźnie odczujemy w naszych portfelach. Silnik elektryczny odzyskuje energię podczas hamowania, a przy utrzymywaniu stałej prędkości, przekazuje nadwyżki do akumulatora hybrydowego.

Samochód sam w inteligentny sposób dobiera, z którego napędu będzie w danym momencie korzystać, dzięki czemu optymalizuje zużycie energii. Silnik elektryczny najlepiej sprawdza się podczas startu, parkowania i na krótkich dystansach, z kolei silnik benzynowy lepiej radzi sobie na długim dystansie oraz podczas gwałtownego przyspieszania. Podczas postoju cały układ wprowadzony jest w stan spoczynku i nie emituje spalin. Z kolei przy równej i powolnej jeździe bez nagłego przyspieszania samochód korzysta z obydwu silników - w tej sytuacji silnik spalinowy jedynie wspomaga jednostkę elektryczną. Toyota oferuje aż dziewięć modeli hybrydowych, m.in. Corollę Hatchback czy C-HR. Ile za nie zapłacimy? Można to sprawdzić pod poniższym linkiem.

Hitowe modele Toyoty w zasięgu ręki. Sprawdź cenę

Proste zakupy w Toyocie

Wymarzony model Toyoty możemy obecnie nabyć na bardzo atrakcyjnych warunkach. Kredyt SMARTPLAN gwarantuje spłatę tylko tej części wartości samochodu, która odpowiada rzeczywistej utracie jego wartości. W dodatku pozwala na elastyczną wpłatę własną - sami decydujemy o tym, ile chcemy wpłacić. Po zakończeniu umowy możemy zatrzymać samochód, wymienić go na nowy, spłacając w całości ostatnią ratę lub rozłożyć ją na płatności miesięczne w ramach nowej umowy kredytowej. Wszystkie formalności załatwimy u najbliższego dilera Toyoty. Kredyt możemy wziąć na 36 lub 48 miesięcy.

Hitowe modele Toyoty w zasięgu ręki. Sprawdź cenę

Artykuł powstał we współpracy z marką Toyota.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje