Reklama

Donald Tusk zatrzymany przez policję. Stracił prawo jazdy

Donald Tusk stracił prawo jazdy - dowiedziała się Interia. Jak ustaliliśmy, przewodniczący PO jechał przez teren zabudowany z prędkością 107 km/h. Polityk otrzymał mandat w wysokości 500 zł. Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Wiśniewo koło Mławy (woj. mazowieckie).

Donald Tusk stracił prawo jazdy

- Przed godz. 11 w miejscowości Wiśniewo (k. Mławy) policja zatrzymała 64-letniego kierowcę skody, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Zostało mu zabrane prawo jazdy i dostał mandat - przekazała Interii rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska. 

Funkcjonariuszka nie potwierdziła, że chodzi o Donalda Tuska. W innych źródłach Interia potwierdziła jednak, że chodzi właśnie o przewodniczącego PO. Później sprawę oficjalnie skomentował sam Donald Tusk w swoim twittcie.

Więcej  TUTAJ

Reklama

Samochody Donalda Tuska

Współzałożyciel i przewodniczący PO, były Przewodniczący Rady Europejskiej, ma wyraźne zamiłowanie do japońskiej motoryzacji. Widać to było po jego wyborach zakupowych już w latach 90., a od tego czasu zmieniał jedynie marki i modele (choć i tu daje się zaobserwować wierność jednemu koncernowi). Przegląd samochodów Donalda Tuska znajdziecie w poniższej galerii.

***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy