Reklama

Wszystkie drogi prowadzą do... Genewy

Dniem prasowym rozpoczyna się dziś 72. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Są to największe obok Paryża i Frankfurtu targi motoryzacyjne w Europie. Do 17 marca na ponad 90 tysiącach metrów kwadratowych, najwięksi światowi producenci samochodów prezentować będą swoje najnowsze produkty. Hasło targów mówi wszystko: "samochody, samochody i jeszcze raz samochody". Na zwiedzających czekać będą lśniące sedany, kombi, kabriolety, luksusowe limuzyny, auta sportowe, terenowe oraz zachwycające pojazdy koncepcyjne. Rokrocznie imprezę w Genewie odwiedza ponad 4000 dziennikarzy z 80 krajów świata i około 700 000 publiczności.

Tak wielkie widowisko nie może przejść bez echa w świecie motoryzacji. Światowe targi za każdym razem przynoszą prezentacje dziesiątek nowych modeli, które możemy później prezentować i opisywać na stronach naszego serwisu. Aby dostarczyć jak najświeższych informacji, podobnie jak w zeszłym roku, do Genewy pojechał reporter INTERIA.PL, który z bliska przyglądnie się wszystkim prezentowanym nowościom. Ich opisy i obszerne galerie będziemy sukcesywnie zamieszczali na naszych stronach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy