Wakacyjny konkurs Interii "Pochwal się swoim samochodem"

Marzy ci się wakacyjny wyjazd fajnym samochodem? Weź udział w naszym konkursie i wygraj Audi A5 Sportback!

Wakacyjny wyjazd potrafi sprawić mnóstwo przyjemności, ale sama podróż na miejsce... już niekoniecznie. Chyba, że jedziemy jakimiś naprawdę fajnym, najlepiej nowym, samochodem.

Tak się składa, że właśnie macie okazję na odbycie takiej właśnie, wyjątkowej podróży. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Zadaniem w nim jest zrobienie zdjęcia swojego samochodu. Oczywiście nie takiego zwykłego zdjęcia - ważny jest ciekawy pomysł, kreatywność, nie zaszkodzi też odrobina humoru. Liczymy na waszą fantazję!

Swoje zdjęcie należy wysłać na adres motokonkursy@firma.interia.pl. Zgłoszenia przyjmujemy od 3 do 12 lipca 2017 roku (szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ). Oprócz zdjęcia, nie zapomnijcie podać swoich danych (imię i nazwisko, adres do korespondencji, numer telefonu), a także poniższego oświadczenia:

Reklama

"Oświadczam, że:

1) zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem konkursu " Pochwal się swoim samochodem " dostępnym pod adresem www.motoryzacja.interia.pl i akceptuję jego postanowienia,

2) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie (Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków) moich danych osobowych w celach związanych z organizacją Konkursu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Ze wszystkich nadesłanych prac redakcyjne jury wybierze 10 najciekawszych, które następnie zostaną poddane opinii naszych czytelników (głosowanie odbędzie się w dniach 13-19 lipca 2017). Autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę - voucher na tygodniowe użyczenie nowego Audi A5 Sportback, który może zrealizować w wybranym przez siebie terminie. Natomiast za drugie i trzecie miejsce w konkursie przewidujemy nagrody pocieszenia - zestaw gadżetów motoryzacyjnych.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama