Tutaj możesz wygrać trening bezpiecznej jazdy

Stali czytelnicy motoryzacja.interia.pl wiedzą, że wraz z nastaniem sezonu wakacyjnego w naszym serwisie rozpoczynamy okres zabaw i konkursów.

Zgodnie z tradycją, na nasze łamy powraca konkurs Moto-Foto, w którym internauci głosują na najlepsze - ich zdaniem - motoryzacyjne zdjęcia związane z tematyką wakacyjną. W jaki sposób wziąć udział w naszej zabawie?

Tak, jak przed rokiem, nasz konkurs przebiegać będzie dwuetapowo.

Wystarczy, że do dnia 23 lipca, na adres  motokonkursy@firma.interia.pl przyślecie - wykonane prze was - zdjęcie. Fotografia musi być wyraźna i prezentować różnej maści "pojazdy samochodowe". Rozmiar nie może być mniejszy niż 500 kb i większy niż 10 mb, a rozdzielczość musi zawierać się w przedziale od 800x600 pikseli do max 1600x1200 pixeli. Akceptowalne przez nas formaty plików to JPG,PNG.

Reklama

Zgodnie z tradycją, nadesłane przez was zdjęcia trafią do wspólnej motoryzacyjno-wakacyjnej galerii, w której - od dnia 24 lipca - oceniane będą przez internautów, czytelników naszego serwisu. Głosy na poszczególne fotografie oddawać można do dnia 31.07.2015 do godziny 23:59:59.

Autorzy dziesięciu zdjęć, które otrzymają od naszych czytelników najwyższe noty, dostaną od naszej redakcji specjalne nagrody. Jakie?

Zwycięzcy konkursu, z miejsc od 1. do 3., nagrodzeni zostaną voucherem na trening bezpiecznej jazdy w Szkole Jazdy Subaru na torze w Kielcach. Autorzy pozostałych zdjęć z pierwszej dziesiątki otrzymają od nas komplety motoryzacyjnych upominków.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie w "ramce" obok. Życzymy udanej zabawy!

UWAGA! W każdym zgłoszeniu musi pojawić się poniższe oświadczenie:

"Niniejszym ja niżej podpisany, poprzez fakt wysłania niniejszej wiadomości, oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i przyjmuję go do stosowania."

Tylko wtedy wasze zdjęcie może być brane pod uwagę w konkursie.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy