Reklama

Ruszył salon w Los Angeles

W Los Angeles rozpoczął się tegoroczny Auto Show, największa tego typu impreza odbywająca się w USA w drugiej połowie roku.

W tym roku nad Pacyfikiem zaplanowano siedem światowych premier. Co ciekawe, na przekór kryzysowi, nie brakuje wśród nich... samochodów sportowych. W halach Los Angeles Convention Center po raz pierwszy pokazano m.in. cadillaca CTS coupe, dodge'a vipera SRT10 czy porsche boxster spyder. Nie zabrakło samochodów przyszłości, wśród których wymienić trzeba hondę personal-neo urban transport czy volkswagena up! lite.

Dużo dłuższa jest lista premier amerykańskich. Na kontynencie amerykańskim po raz pierwszy pojawił się szereg samochodów: m.in. audi R8 spyder, BMW activehybrid, ford fiesta, jaguar XJ, lexus LFA, mazda2, mercedes SLS AMG, mini coupe, rolls-royce'a ghost, czy volvo C70.

Reklama

Salon w Los Angeles potrwa do końca przyszłego tygodnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: salon | Los Angeles

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy