Reklama

INTERIA.PL na zlocie

W dniach 21-23 września w Zamościu odbył się V Zlot Internetowego Klubu Alfa Romeo połączony z III Rajdem Alfistów. Na miejscu stawiło się niemal 40 samochodów z całej Polski. Licznie reprezentowane były modele współcześnie produkowane - nie brakło jednak i samochodów, które kształtowały wizerunek marki kilka czy kilkanaście lat temu. W zlocie brał również udział reporter INTERIA.PL.

Zgromadzeni na rynku w Zamościu mieszkańcy i turyści mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia tych aut o sportowym sercu, zadania kilku pytań ich właścicielom, czy po prostu zrobienia sobie zdjęcia.

Po prezentacji - nadszedł czas na emocje sportowe - III Rajd Alfistów. Pierwszego dnia odbyły się próby wymagające nie tylko szybkiej jazdy - ale również dużej precyzji i opanowania samochodu. Drugiego dnia - impreza miała jeszcze bardziej dynamiczny charakter - po przejeździe całą kolumną do Lublina - na torze odbyło się już całkiem poważne ściganie.

Reklama

Na koniec uczestnicy - zmęczeni ale zadowoleni - rozjechali się do domów, obiecując sobie ponowne spotkanie w jakimś urokliwym zakątku Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć, które wykonał reporter INTERIA.PL w trakcie imprezy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: reporter | romeo | złoty | zlot | Zamość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy