Reklama

Genewa już zakończona

Salon motoryzacyjny Genewa 2006 należy już do przeszłości. Bramy hal wystawowych Palexpo przez które w ciągu dwóch tygodni przewinęły się w sumie 674 tysiące ludzi, zamknięte zostały w niedzielę wieczorem.

Organizatorzy spodziewali się 700 tysięcy gości. Frekwencja okazała się trochę niższa zapewne ze względu na fatalne warunki atmosferyczne - w trakcie trwania salonu Szwajcaria przeżyła przecież atak zimy.

Salon zgromadził również wielu przedstawicieli mediów. W Genewie pojawiło się ponad 5000 dziennikarzy z ponad 80 państw, w tym pokaźna delegacja z Chin. Specjalnie dla nich przeznaczone zostały dwa dni prasowe, który zaplanowano jeszcze przed oficjalnym otwarciem imprezy. Jednym z żurnalistów, którzy wówczas pojawili się w halach Palexpo był wysłannik INTERIA.PL.

Reklama

Przyznać trzeba, że odwiedzający mieli co oglądać - producenci zaprezentowali ponad 70 światowych i europejskich premier.

Kolejny salon w Genewie odbędzie się już za rok. Zaplanowano go w dniach 8 - 18 marca 2007. Na nim również obecny będzie nasz reporter.

Zobacz FILMY, ZDJĘCIADZIEWCZYNY salonu genewskiego oraz OPISY NOWOŚCI.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: salon motoryzacyjny | salon | Genewa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy