Reklama

Fordy na pikniku

Z pewnością nie zabraknie atrakcji podczas Pikniku Forda - Zlotu Miłośników Marki - który odbędzie się w niedzielę na terenie Automobilklubu Polskiego na warszawskim Bemowie.

Najważniejszym elementem Zlotu będzie pokaz różnych modeli Forda po tuningu.

Na podstawie wciąż napływających zgłoszeń, organizatorzy - Focus Klub Polska oraz warszawski dealer Forda "OMC Motors" - spodziewają się, że z całej Polski przyjedzie przynajmniej dwieście, a może nawet trzysta niepowtarzalnych aut, które - podzielone na modele - staną do konkursów na najładniejszy samochód. O wynikach konkursu rozstrzygać będzie publiczność.

Piknik to znakomita okazja do wymiany doświadczeń przez wszystkie osoby, które tuningują swoje samochody albo też noszą się, czy raczej - wożą się - z takim zamiarem. Tym osobom radą i pomocą służyć będą specjaliści z PGD Tuning. W gronie fachowców będzie można porozmawiać nie tylko o tuningu, ale także o codziennej eksploatacji samochodu oraz nowoczesnych technikach napraw blacharskich i lakierniczych.

Reklama

Spośród innych atrakcji warto wspomnieć o pokazach strażackich i ratowniczych, konkursowej jeździe sprawnościowej na torze przeszkód oraz na płytach poślizgowych. Swoje umiejętności będzie można sprawdzić także w prostych konkursach technicznych, takich jak wymiana koła czy żarówki. Na zwycięzców czekają liczne nagrody.

Ponieważ Zlot będzie miał charakter pikniku, nie zabraknie piknikowych potraw i różnych, właściwych dla pikniku atrakcji. Dla dorosłych będą kręgle, rzut oponą, rodeo, a nawet walka sumo. Dzieciom też nuda nie grozi - czekają na nie zjeżdżalnie i dmuchane zamki.

Zlot odbędzie się na terenie Automobilklubu Polskiego na warszawskim Bemowie, w niedzielę 4 lipca. Początek o godzinie 12:00, a przewidywane zakończenie około 18:00.

Ponieważ miłośników samochodów Ford nie brakuje, organizatorzy liczą na dużą frekwencję. A ta jest ważna, ponieważ całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu zostanie przekazany na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO", która niesie pomoc dzieciom po urazach mózgu.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje