Reklama

Chcesz wygrać subaru?

Już po raz szósty tygodnik Motor i miesięcznik Auto Moto przy współpracy z naszym serwisem organizują plebiscyt o nazwie Auto Lider.

To największy tego typu plebiscyt motoryzacyjny w Polsce. Czytelnicy obu tytułów oraz serwisu motoryzacja.interia.pl wybierają liderów każdej z dziewięciu kategorii. Jak klikniesz w nazwę zobaczysz kandydatów:

1. Premiera motoryzacyjna 2007

2. Auto miejskie 2007

3. Auto rodzinne 2007

4. Auto sportowe i kabriolet 2007

Reklama

5. Auto na bezdroża 2007

6. Auto dostawcze 2007

7. Innowacja techniczna 2007

8. Najatrakcyjniejsza reklama prasowa 2007

9. Najpiękniejszy samochód roku 2007

Co roku w branży motoryzacyjnej dzieje się wiele rzeczy godnych uwagi. Specjaliści głowią się, jak zbudować samochód, który najlepiej dostosować do różnorodnych potrzeb kierowców i pasażerów. Inżynierowie starają się zaproponować przełomowe rozwiązania poprawiające komfort i podnoszące poziom bezpieczeństwa. Firmy ostro walczą o przychylność i zadowolenie klienta.

Czy opłaciły się wysiłki zespołów projektantów i specjalistów? Może się przecież zdarzyć, że to, co konstruktorzy uznali za udane, nie spodoba się użytkownikom. Dlatego właśnie w plebiscycie Auto Lider to nie specjaliści, ani nie dziennikarze głosują na najciekawsze produkty. To czytelnicy i internauci decydują o zwycięstwie.

Liczy się tylko Wasz głos i to Wy wyłonicie liderów każdej z dziewięciu kategorii plebiscytu Auto Lider.

Warto wziąć udział w plebiscycie, bo nagrody są niezwykle atrakcyjne. Główna to nagroda to subaru impreza WRX

Do wygrania są również m.in: honda shadow, suzuki burgman 400 oraz zestaw kina domowego marki Samsung.

Jak głosować

Głosy oddajemy za pośrednictwem SMS-a (numer 7164 - 1.22 zł z VAT) wpisując w treści: AL.wybrananagroda.kategoria i numer kandydata. Wszystkie kategorie oraz kandydatów można znaleźć w najnowszym wydaniu miesięcznika Auto Moto, tygodnika Motor lub TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: miesięcznik | plebiscyt | motor | Auto-Moto | Auto Moto | Auto Lider | auto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy