Reklama

Z dziewczyną na dachu...

Na rozpoczynającym się dzisiaj salonie pojazdów campingowych w Düsseldorfie Volkswagen zaprezentuje specjalną wersję modelu caddy.

Koncept o nazwie topos sail designe zbudowany jest z myślą o miłośnikach nadmorskiego słońca. Od standardowego caddy samochód różni się głównie dachem. Jego pokrycie wykonane zostało z drewna, na wzór pokładu łodzi, pojawiły się również niewielkie aluminiowe relingi. Nie są to jednak wyłącznie elementy dekoracyjne.

Na dach prowadzi bowiem sprytnie zamaskowana w tylnych drzwiach drabinka, a on sam pełni rolę tarasu widokowego i miejsca do opalania.

Co więcej, pokrycie dachu składa się z kilku niezależnych płyt, które po odpowiednim ustawieniu z powodzeniem pełnią rolę leżaków. Elementami wyróżniającymi tę wersję są również drewnopodobne listwy boczne i nakładki zderzaków. Volkswagen nie podaje danych technicznych auta, można więc sądzić, że poza innowacyjnym zagospodarowaniem dachu, nie dokonano większych zmian. Przypominamy, że wyłącznym producentem wszystkich caddy jest fabryka Volkswagena w Poznaniu.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dachy | Volkswagen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy