Ten samochód może zostać objęty 15-letnią gwarancją!

Utrzymanie starzejących się samochodów segmentu premium staje się dużym obciążeniem finansowym dla właścicieli, co przekłada się na drastyczne spadki wartości. Dla modelu oznacza to przeważnie "równię pochyłą".

Nowych nabywców nie stać na serwisowanie w autoryzowanych warsztatach, co odbija się nie tylko na kondycji technicznej danego pojazdu, ale też postrzeganiu marki. 

Takiemu scenariuszowi, który swego czasu potężnie nadszarpnął np. wizerunek Mercedesa, przeciwdziałać chce Bugatti. Producent ogłosił właśnie specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu fabryczna gwarancja, przynajmniej w pewnym zakresie, może zostać przedłużona na okres aż 15 lat!

Program tzw. "rozszerzonej" gwarancji kierowany jest do właściciel Veyrona. Specjalnie przygotowane pakiety obsługowe dostosowane zostały do różnych wymagań nabywców. Firma chce spełnić wymagania zarówno tych, którzy traktują swojego Veyrona jako statyczne dzieło sztuki, jak i tych, dla których jest to "zwyczajny" samochód do codziennej jazdy.

Reklama

Veyrony korzystające z pakietu rozszerzonej gwarancji przechodzić mają cykliczną kontrolę. W jej ramach - w razie potrzeby - wymieniane będą nie tylko materiały eksploatacyjne, ale też np. części karoseryjne (jak chociażby uszkodzone na krawężnikach elementy ospoilerowania). Zachętą do skorzystania z pakietu przeglądów w ASO, oprócz - wynikającej z umowy partycypacji w kosztach napraw - ma być uzyskanie przez samochód specjalnego certyfikatu stanu technicznego. Ten będzie podstawą nie tylko do przedłużenia gwarancji na wybrane podzespoły, ale też - w dłuższej perspektywie - przyczyni się do utrzymania wysokiej wartości pojazdu na rynku wtórnym.

Niestety firma nie chwali się cenami poszczególnych pakietów serwisowych.

PR

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy