Reklama

Renault F1 Tour

Samochód liderów tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1, który od marca przemierza Polskę w ramach akcji Renault F1 Tour, zostanie zaprezentowany jeszcze w trzech salonach Renault. Na ekspozycje zapraszają salony: Jaszpoli Przyguccy Inter-Car w Łodzi oraz Jasiak we Wrocławiu.

Na czas ekspozycji, salony zyskają nowy, sportowy wygląd. Wśród najnowszych modeli Renault, zaparkuje samochód Formuły 1 należący do zespołu Renault F1 Team.

Samochód robi duże wrażenie na odwiedzających ekspozycję. Część z gości salonów nie może uwierzyć, że to auto może rozwijać prędkość ponad 300 km/h, inni marzą o przejażdżce.

W ramach trwającej od marca akcji Renault F1 Tour, samochód został zaprezentowany już w 14 salonach oraz centrum handlowym w Bielsku-Białej.

Ekspozycje cieszą się dużym zainteresowaniem. W salonach nie tylko można obejrzeć samochód, ale również dowiedzieć się ciekawostek na temat jego konstrukcji i zastosowania poszczególnych elementów. Koncesjonerzy przygotowali specjalne kąciki Formuły 1, gdzie można zrobić sobie zdjęcie z samochodem i postaciami kierowców. Na wszystkich miłośników sportów motorowych i nie tylko, czekają kolejne salony.

Reklama

Ekspozycje samochodu w Polsce zbiegają się w czasie z sukcesami zespołu Renault F1 Team w tegorocznych mistrzostwach świata Formuły 1. Renault jest liderem w klasyfikacji konstruktorów, a Fernando Alonso zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji kierowców.

Renault F1 Tour - terminy i miejsca ekspozycji:

30.07 - 04.08.2005 Sepczyński, Warszawa / Mory, ul. Poznańska 16/18

05.08 - 11.08.2005 Jaszpol, Łódź, ul. Brukowa 2

12.08 - 18.08.2005 Przyguccy Inter-Car, Łódź, ul. Przybyszewskiego 176/178

19.08 - 27.08.2005 Jasiak, Wrocław, ul. Krakowska 1

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: car | inter | tour

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy