Reklama

Cwaniakowanie nie popłaca. Zobacz film!

Czasami trudno oprzeć się wrażeniu, że Polacy potrzebują do życia prywatnego wroga. Horeszkowie spierali się z Soplicami o zamek, Kargul z Pawlakiem bili się o miedzę.

Konflikty rodaków przybierają najróżniejsze formy, często ich ofiarami padają samochody... Kilka dni temu policja i pogotowie z Bytowa otrzymały wezwanie do potrąconego przez samochód mężczyzny. Na miejscu okazało się jednak, że wskazanie sprawcy i ofiary nie jest wcale takie proste.

Reklama

Leżący na jezdni mężczyzna, który wydawał się być poszkodowany, nie odniósł żadnych obrażeń. Co więcej, z nagrania, do którego dotarli policjanci wynika, że przechodzień nie został wcale potrącony, ale sam rzucił się na samochód!

Jak się okazało, obaj z uczestniczących w zdarzeniu mężczyzn dobrze się znają i od dłuższego czasu znajdują się sąsiedzkim konflikcie. Na filmie widać, że pieszy filmował manewrujący samochód, którego kierowca następnie próbuje "nastraszyć" pieszego ruszając w jego stronę i gwałtownie się zatrzymując. Wówczas pieszy rzucił się na maskę stojącego auta, a następnie osunął się na ziemię. Zachowanie "poszkodowanego" wyjaśnią policjanci. Jest bardzo prawdopodobne, że chciał on "zemścić" się na kierowcy "fundując" mu mandat i pozbawiając zniżek z OC.

Kamera pokrzyżowała mu szyki - mężczyzna może zostać ukarany za nieuzasadnione wezwanie służb ratunkowych, a skonfliktowany z nim kierowca wycenił szkody w pojeździe na 2 tys. zł...

Zobacz film:

Bohaterom tej niecodziennej historii dedykujemy cytat z kultowego "Dnia Świra" w reżyserii Marka Koterskiego.

Ograniczyliśmy się do fragmentu, który nadaje się do publikacji przed godziną 22...

"...Żeby mu okradli garaż,

żeby go zdradzała stara,

żeby mu spalili sklep,

żeby dostał cegłą w łeb,

żeby mu się córka z czarnym

i w ogóle, żeby miał marnie!

Żeby miał AIDS-a i raka,

oto modlitwa Polaka!"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama