Reklama

Bo liczy się wnętrze...

Chociaż projektanci robią co mogą, by nadwozia samochodów były jak najładniejsze, to jednak mało jest pojazdów, które potrafią na dłużej przykuć uwagę przeciętnego kierowcy.

Dla milionów osób na całym świecie, auto jest narzędziem do sprawnego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Dlatego stylizacja karoserii jest ważna, ale nie aż tak ważne, jak wygodne, ładne i funkcjonalne wnętrze. To przecież właśnie z nim przez cały czas styka się kierowca.

Redakcja jednego z największych instytutów badających amerykański rynek motoryzacyjny ogłosiła niedawno konkurs na najlepsze wnętrza. Do klasyfikacji stanęły pojazdy, których rynkowy debiut przypadł na rok 2009. Jurorzy brali również pod uwagę samochody, które w ostatnim czasie doczekały się też znacznych zmian konstrukcyjnych.

Nagrody przyznano w kilku kategoriach, m. in.: samochód popularny (do 30 tys. dolarów), auto klasy premium, pojazd hybrydowy, czy popularny pick-up. O tym, które auta zajęły pierwsze miejsca w swoich klasach dowiesz się z naszej galerii.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wnętrza | wnętrze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy