Reklama

19-letnie Audi za 25 tys. funtów? Chętnych nie brakuje!

W całej Europie coraz większą popularnością cieszą się youngtimery, czyli pełnoletnie pojazdy, które nie są jeszcze "pełnokrwistymi" zabytkami, ale powoli zyskują już na wartości.

Większość z nich wyceniana jest grubo powyżej cen rynkowych dzięki nienagannej kondycji technicznej, inne zasługują na szczególną uwagę ze względu na niecodzienną historię.

Jednym z takich pojazdów jest bez wątpienia Audi Cabriolet Quattro, którego licytacja odbędzie się już wkrótce w słynnym brytyjskim domu aukcyjnym Coys.

Samochód jest wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze, wyprodukowane w 1994 roku Audi z 2,5-litrowym, benzynowym silnikiem przejechało w swojej karierze zaledwie 22 tys. mil. Kolekcjonerów zdecydowanie bardziej interesuje jednak fakt, że właścicielem samochodu była legendarna Księżna Walii - Diana Spencer.

Reklama

Audi księżnej Diany wzbudza zainteresowanie dużej liczby kolekcjonerów. Wiele pytań dotyczących pojazdu napływa do organizatorów aukcji z USA. Przedstawiciele Coys'a szacują, że auto sprzedane zostanie za 20-25 tys. funtów. Ostateczna cena pozostaje jednak niewiadomą.

Oceń swój samochód. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy