Polacy pokochali Ople. Sprzedają się, jak nigdy dotąd!

Zgodnie z tradycją końcówka roku napędza w Polsce sprzedaż nowych aut. Jednym z beneficjentów takiej sytuacji jest Opel, który zanotował właśnie najlepszy listopadowy wynik od 17 lat!

W listopadzie na nowy samochód marki z Russelsheim zdecydowało się nad Wisłą 3 208 kupujących. Od początku roku do polskich klientów trafiły już 33 603 pachnące nowością Ople. Oznacza to, że niemiecki producent już dostarczył polskim klientom więcej samochodów, niż w całym - rekordowym dodajmy - 2015 roku! Wówczas sprzedaż zamknęła się liczbą 29 072 pojazdów.

Najpopularniejszym modelem w gamie Opla pozostaje Astra. Łącznie - w okresie od stycznia do listopada - sprzedano już 13 134 sztuki. Wynik jest aż o 36 proc. wyższy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Na drugiej pozycji uplasowała się Corsa (z wynikiem 6 151 egzemplarzy). Trzecie miejsce zajmuje Mokka (4 087 sztuk)

Reklama

Warto dodać, że Opel urasta do miana jednej z najchętniej wybieranych marek przez klientów indywidualnych. Wszystkie z wymienionych modeli znalazły się w pierwszej dziesiątce zestawienia najchętniej wybieranych przez nich pojazdów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Opel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy