Reklama

Chcesz Rollsa? Teraz możesz go kupić u polskiego dealera!

Mamy dobre wiadomości dla pierwszej dziesiątki z listy najbogatszych Polaków. Już wkrótce swój pierwszy salon otworzy w naszym kraju Rolls-Royce.

Do tej pory brytyjska marka słynąca z budowy najbardziej luksusowych aut na świecie dysponowała w Polsce jedynie autoryzowanym punktem obsługi. Teraz ma się to jednak zmienić. Już niedługo, w Warszawie, powstać ma pierwszy polski salon Rolls-Royce'a.

Sprzedażą pojazdów zajmie się firma Auto Fus, do której należy kilka salonów BMW i Mini. Początkowo samochody oferowane będą w jednym z istniejących obiektów - nowy salon uruchomiony zostanie w przyszłym roku.

Rolls-Royce to kolejna ekskluzywna makra, która przekonała się do polskiego rynku. Niedawno informowaliśmy, że spółka Maranello Motors (należąca do Grupy Pietrzak) otrzymała właśnie autoryzację Ferrari. Oznacza to, że po Ferrari Warszawa kolejna polska firma zajmie się dystrybucją tych pojazdów na naszym rynku.

Reklama

Obecnie oprócz Ferrari i Rolls Royce'a - w Polsce kupić też można m.in nowego: Aston Martina, Bentleya, Lotusa czy Maserati.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy