Reklama

Bravo tańsze od aurisa

Przed chwila w Rzymie zakończyła się konferencja prasowa poświęcona nowemu fiatowi bravo. Obecny był na niej wysłannik INTERIA.PL.

Jak poinformował szef marki Fiat, Luca de Meo, najtańsza wersja bravo kosztować ma we Włoszech 14.900 euro.

Nowy fiat trafi do polski w kwietniu. W połowie marca poznamy jego cenę na polskim rynku. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, bravo w wersji podstawowej (będzie można ją odróżnić od bogatszych odmian jedynie dzięki czarnym lusterkom i czarnym klamkom) będzie tańsze od głównego konkurenta nowego fiata, czyli toyoty auris. A ceny tego japońskiego samochodu zaczynają się od 55 900 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fiata | fiat

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy