Reklama

Złodziej mebluje sobie mieszkanie?

Wczoraj ok godz. 22.15 w Krakowie z ul. Józefitów (róg ul. Królewskiej) w Krakowie dokonano zuchwałej i nietypowej kradzieży samochodu. Nietypowej bo czerwony nissan patrol (z roku 1994) cały wypakowany był zakupami; w środku znajdowały się 2 kanapy pomarańczowe z Ikei a na dachu wielkie szare pudło z kolejną kanapą.

Samochód zniknął jak kamfora, choć był oklejony reklamami gospodarstwa agroturystycznego "Dom na Łąkach”, a ponadto stał... pod komisariatem Policji.

Może któryś z naszych Czytelników widział gdzieś taki pojazd? Oto cechy charakterystyczne tego auta.

Relingi na dachu, w piątek, czyli tuż przed kradzieżą zrobiona została konserwacja podwozia czarną farbą. Tą farbą została pokryta rdza przy tylnych chlapaczach. Inna cechą charakterystyczną skradzionego patrola jest m.in. lekkie wgniecenie nad lewym tylnym kołem, pęknięty plastikowy fragment lewego przedniego błotnika

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: mieszkanie | Kraków | złodziej

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy