Reklama

Wstrząsający film. Masz mocne nerwy?

Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że to nie kierowcy i pasażerowie aut narażeni są na drogach na największe niebezpieczeństwo.

Warto pamiętać, że aż 1/3 wszystkich ofiar wypadków drogowych stanowią piesi. Oczywiście za "najechanie na pieszego" najczęściej wini się kierowcę, ale trudno nie zauważyć, że sami piesi często wykazują się na drodze rażącą lekkomyślnością. Nagminnie zdarza się im poruszać po złej stronie jezdni, po zmroku tylko nieliczni zakładają odzież z elementami odblaskowymi.

Duża liczba ofiar wśród pieszych to również - a może przede wszystkim - wynik opieszałości władz. Brak gęstej sieci dróg ekspresowych sprawia, że kierowcy zmuszeni są jeździć drogami lokalnymi, na których ruch pieszych jest bardzo duży.

Reklama

Jakie zagrożenia czekają pieszego na drodze? Oto filmik, który robi ostatnio furorę w internecie. W roli głównej Rosja - kraj, który - jako jeden z nielicznych - może się "poszczycić" drogami o gorszej jakości niż polskie.

Uwaga - tylko dla widzów o mocnych nerwach...

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy