Reklama

Tragedia w Cytrynowie

Cztery osoby zginęły a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło nocy z soboty na niedzielę w Cytrynowie (Wielkopolska), na trasie z Gniezna do Inowrocławia.

Na łuku drogi kierujący samochodem fiat brava zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z maluchem. Kierujący maluchem oraz dwoje pasażerów, zginęli na miejscu. Trzeci pasażer małego fiata zmarł w drodze do szpitala, do którego trafił też rany kierowca bravy - poinformował PAP oficer dyżurny komendy wojewódzkiej policji w Poznaniu. Prawdopodobną przyczyną wypadku był brak ostrożności kierowcy fiata brava.

Prosimy Was! Jedźcie ostrożnie. Tym bardziej, że zima znów daje się we znaki. Na wielu drogach lokalnych zalega błoto pośniegowe i jest ślisko. Według Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych i Autostrad najgorzej jest w tej chwili w województwach śląskich, małopolskim i podkarpackim.

Reklama

Na większości dróg na terenie tych województw jest lokalnie ślisko. Jeszcze na niektórych drogach województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego także może być miejscami ślisko, ale na znacznie mniejszym obszarze - mówi RMF Renata Sadowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych i Autostrad.

Sadowska zapewnia jednak, że na drogach należących do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad wszystkie trasy są przejezdne. Dodajmy, że miejscami, szczególnie na południu, mocno sypie, a widoczność jest słaba. W ciągu dnia - zdaniem synoptyków - śnieg nadal padać będzie w Małopolsce i na Śląsku.

Czym może skończyć się brawura na drodze możecie zobaczyć TUTAJ

INTERIA.PL/RMF/PAP
Dowiedz się więcej na temat: ślisko | tragedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje