Reklama

Toyotą pod pociąg...

Reporter INTERIA.PL był świadkiem tragicznego wypadku. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym ze znakiem "stop" w Połańcu (woj. świętokrzyskie) na trasie Sandomierz - Kraków, kierujący toyotą avensis wjechał na pociąg remontowy. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło przed południem. Droga przez kilka godzin była zablokowana, policjanci kierowali ruch objazdami.

Kierowca toyoty prawdopodobnie nie zauważył nadjeżdżającego pociągu. Autem kierował 39 - letni mieszkaniec Warszawy. W samochodzie jechali też 18 - letni chłopak i 17 - letnia dziewczyna, obydwoje z Lublina. - W najcięższym stanie jest osiemnastolatek, został przetransportowany do szpitala w Kielcach. Pozostałe dwie osoby są lekko ranne.

TUTAJ zdjęcia z tego wypadku.

Porozmawiaj na Forum.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pociągi | pociagi | pociąg

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy