Reklama

Śmierć na drogach

Kobieta i dziecko zginęli w wyniku zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło w sobotę w Niedzicy (woj. małopolskie), niedaleko przejścia granicznego ze Słowacją.

Pięć innych osób zostało rannych. Poszkodowanych przewieziono do nowotarskiego szpitala.

Reklama

Do wypadku doszło na zakręcie drogi w kierunku przejścia granicznego na Słowację. Clio prowadzone przez kobietę wypadło z zakrętu i uderzyło w jadącą prawidłowo hondę accord.

***

Jedna osoba zginęła a 9 zostało rannych w wypadku w miejscowości Kliczkowy k. Kościerzyny (Pomorskie) po tym, gdy wyprzedzający grupę pieszych samochód zderzył się z autem jadącym z naprzeciwka.

Do wypadku doszło w sobotę późnym wieczorem. Młodszy aspirant, Beata Domitrz - Boryszewska z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku powiedziała w niedzielę PAP, że o 22.30, volkswagen golf, kierowany przez 26-letniego mężczyznę podczas wyprzedzania grupy osób idącej poboczem, zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem.

W wyniku zderzenia z grupy pieszych zginął 34-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiegom, a 6 osób zostało rannych. Ranne są też 3 osoby jadące Oplem. Sprawca wypadku nie odniósł obrażeń. Był trzeźwy - poinformowała policja.

Teksty, zdjęcia i filmy z wypadków publikujemy tylko i wyłącznie po to, aby uświadomić Wam czym może się skończyć drogowa nieuwaga i lekkomyślność. Jeżeli choć jeden Czytelnik po takiej lekturze będzie jeździł rozważniej uznamy, że nasz cel został osiągnięty.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje