Reklama

Ścigali się i wrzucili film do sieci. Policja ich znalazła

Ukaraniem wysokimi grzywnami skończyły się dla trzech młodych mężczyzn wyścigi, które urządzili sobie na obwodnicy Ośna Lubuskiego.

Nagranie z ich wyczynami trafiło na jedną ze stron internetowych. Dzięki temu policja dotarła do miłośników szybkiej jazdy.

Jak poinformował Łukasz Kostkiewicz z lubuskiej policji, policja zajęła się sprawą po tym, jak na forum jednej ze stron został zamieszczony filmik z wyczynami kierowców. Na nagraniu utrwalone zostało niebezpieczne zachowanie kierujących samochodami osobowymi oraz motocyklisty.

"Po zapoznaniu się z treścią nagrania policjanci szybko ustalili personalia sprawców wykroczeń drogowych. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Ośna Lubuskiego w wieku 19, 20 i 22 lat. W trakcie wyścigów na obwodnicy miasta popełnili wiele wykroczeń drogowych" - powiedział Kostkiewicz.

Reklama

Jak dodał, młodzi ludzie usłyszeli zarzuty popełnienia wykroczeń związanych z naruszeniem zasad bezpieczeństwa w komunikacji. Przyznali się do winy. Zostali ukarani grzywnami w wysokości od 700 zł do 1 tys. zł i punktami karnymi.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy