Reklama

Pijani kierowcy plagą polskich dróg

Aż 67 pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend zachodniopomorscy policjanci. Jeden z kierowców spowodował poważny wypadek, w którym zginęły 2 osoby. Policjanci podkreślają, że pijani kierowcy to prawdziwa plaga na drogach. Od początku roku w Zachodniopomorskiem zatrzymano ich prawie 2 tys.

Najwięcej pijanych kierowców wpada w ręce policji podczas weekendów. Amatorami jazdy na podwójnym gazie są przede wszystkim młodzi, wracający z zabaw czy dyskotek. A przypomnijmy, że za takie niestosownie się do zasada ruchu drogowego grozi do 2 lat więzienia.

Niestety, to właśnie tacy nietrzeźwi kierowcy są najczęstszą przyczyną wypadków, w których giną ludzie. Wystarczy wspomnieć o wczorajszej tragedii w Zachodniopomorskiem - na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn, a 3 kolejnych trafiło do szpitala. I choć na oficjalne wyniki badań trzeba jeszcze poczekać, to już wiadomo, że kierowca był pijany...

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy