Reklama

Kradli kołpaki na ulicy i sprzedawali w sieci

Policjanci z Nowej Soli (Lubuskie) zatrzymali trzech nastolatków, którzy sprzedawali w sieci kradzione kołpaki. W towar zaopatrywali się na ulicy - poinformował zespół prasowy lubuskiej policji.

Kołpaki zaczęły masowo ginąć z samochodów parkowanych w Nowej Soli w październiku ub. roku. Wówczas policja wszczęła postępowanie w tej sprawie; w tym tygodniu funkcjonariusze zatrzymali trzech młodych nowosolan podejrzanych o udział w procederze. Najstarszy został tymczasowo aresztowany.

Okazało się, że 17-, 18- i 19-latek jeździli autem po mieście i za każdym razem kradli po kilka kompletów kołpaków bądź akcesoriów samochodowych. Następnie sprzedawali je m.in. na popularnym portalu aukcyjnym.

Policjanci zabezpieczyli około 200 kołpaków. Wśród dowodów obciążających młodych ludzi znalazły się także dokumenty świadczące o około 150 transakcjach sprzedaży akcesoriów samochodowych.

Reklama

Część skradzionych kołpaków udało się odzyskać i zwrócić właścicielom.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: sprzedawanie | policja | W Sieci

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy