Reklama

Korki w Łodzi!

Kierowcy w Łodzi muszą przygotować się na korki. Drogowcy rozpoczynają remont na jednym z najważniejszych wiaduktów w mieście. Mowa o - leżącym w ciągu trasy przelotowej - wiadukcie przy ul. Kopcińskiego. Konstrukcja dosłownie rozsypuje się.

Jeden wiadukt będzie całkowicie wyłączony z ruchu. - Ruch będzie skierowany na Wiadukt Zachodni. Tam kierowcy będą mieli do dyspozycji po 1 pasie ruchu dla każdego kierunku - mówi Adam Żeberkiewicz rzecznik Zarządu Dróg w Łodzi.

Kierowcy, choć narzekają na utrudnienia, wiedzą, że remont wiaduktu jest po prostu konieczny - tym bardziej, że nie był on modernizowany od... kilkudziesięciu lat.

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: remont | Łódź | Lódź | kierowcy | korki

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy