Reklama

2,5-latka za kierownicą volvo

Policjanci z bydgoskiej drogówki zatrzymali do kontroli... 2,5-letnią dziewczynkę wiozącą pijanego tatusia.

Dziecko siedziało za kierownicą volvo S40, oczywiście na kolanach ojca.

Policjanci przeprowadzający rutynową kontrolę dojrzeli, że za kierownicą przejeżdżającego samochodu siedzi dziecko. Pojazd został zatrzymany.

2,5-letnia dziewczynka siedziała na kolanach swojego ojca. Kontrola wykazała, że 40-letni mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dziecko trafiło pod opiekę matki, a nieodpowiedzialny ojciec - do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, na drugi dzień, usłyszał zarzut kierowania samochodem po pijanemu. Prokurator zadecyduje, czy postawić mu kolejny zarzut - narażenia dziecka na niebezpieczeństwo.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: policja | dziecko | volvo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy