Reklama

Wielozadaniowy Mercedes

Na salonie samochodów dostawczych w Hanowerze Mercedes zaprezentował concept-car zbudowany na bazie modeli Vito i Viano.

Pojazd o nazwie Viano Activity łączy w sobie cechy charakterystyczne zarówno dla europejskiego, jak i amerykańskiego stylu motoryzacyjnego. Jego przeznaczeniem ma być nie tylko codzienny użytek, jako wóz dostawczy, ale również weekendowe wyjazdy.

Pasażerowie tylnych siedzeń dostają się do wnętrza poprzez drzwi przesuwne. Tylna platforma może być również wysunięta zwiększając ładowność. W normalnym trybie Viano Activity liczy niespełna 5 metrów długości, a po wysunięciu platformy jego gabaryty rosną o 70 cm.

Samochód jest napędzany benzynowym silnikiem V6 o mocy 215 KM i porusza się na 19-calowych kołach.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: concept car | Mercedes

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy