Reklama

Tokio 2001: premiery Mitsubishi

Zbliża się organizowany już po raz 35 Międzynarodowy Salon Samochodowy, największa a zarazem najważniejsza tego typu impreza w Azji. Wystawa w stolicy Japonii to przede wszystkim prezentacje najnowszych osiągnięć japońskich koncernów, samochodów które trafiają właśnie do produkcji oraz takich, które pokazywane są pod szyldem "pojazdy jutra". Tutaj zdjęcia Mitsubishi przyszłości.

CZ2 i CZ3 Tarmac to dwie nowości Mitsubishi przygotowywane na salon samochodowy w Tokio. Ten pierwszy to miejski kompaktowy pojazd przyszłości o pięknych, opływowych kształtach i ogromnym jak na tego typu auto wnętrzu. CZ3 Tarmac z kolei to także z założenia pojazd miejski, ale skierowany do mieszczuchów o ... sportowym temperamencie. Stąd w stylistyce tego auta elementy zaczerpnięte z nowego lancera WRC. Prototyp CZ3 Tarmac wyposażono w turbodoładowany silnik typu GDI o pojemności 1500 ccm, który napędza cztery koła.

Reklama

Także na cztery koła napędzany jest kolejny prototyp Mitsubishi, który zadebiutuje 24 października w Tokio oznaczony symbolem SUP (Sports Utility Pack). A Space Liner, czwarty z serii prototypów przygotowywanych na Tokyo Motor Show to zapewne zapowiedź minivana, który w prodkcji znaleźć się ma w 2005 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: salon | Międzynarodowy Salon Samochodowy | tokio | mitsubishi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje