Reklama

Ja Robot...

Wraz z Willem Smithem do roli w filmie "Ja Robot" przygotowywało się Audi. Niemiecki producent samochodów stworzył w tym celu futurystyczne sportowe coupe - model nazwany RSQ, który zobaczymy na ekranach kin od 10 września, na kiedy zaplanowano polską premierę dzieła reżysera Alexa Proyasa.

Nowy film z Willem Smithem w roli głównej to trzymająca w napięciu opowieść science fiction, pełna doskonałych efektów specjalnych. W roku 2035 roboty są naturalnym elementem codziennego życia w każdym domu.

Tylko jeden detektyw (Smith) nie ufa maszynom i podejrzewa jedną z nich o dokonanie morderstwa. Zgłębiając prawdę odkrywa kolejne przerażające fakty.

Mimo, że modele Audi wielokrotnie pojawiały się już na planie wielkich kinowych produkcji, to po raz pierwszy producent zdecydował się na stworzenie samochodu specjalnie na potrzeby Hollywood.

Will Smith zasiada więc za kierownicą sportowego coupe - Audi RSQ. Samochód dzięki swojej futurystycznej stylizacji doskonale wtapia się w krajobraz odległej przyszłości. Realizując sugestie reżysera filmu, Alexa Proyasa samochód posiada dwoje drzwi przymocowanych do tylnych słupków, które otwierając się przypominają skrzydła motyla. W filmie pojazd ten stanowi wyposażenie Departamentu Policji z Chicago.

Miłośnicy kina i motoryzacji mogą zobaczyć z bliska Audi RSQ na salonie samochodowym w Nowym Jorku, który jutro zostanie otwarty dla publiczności i potrwa do 18 kwietnia.

Reklama

TUTAJ galeria Audi RSQ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: coupe | Audi | robot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje