Reklama

Honda P-NUT

Honda pokazała na salonie w Los Angeles prototyp o skomplikowanej nazwie Personal-Neo Urban Transport, w skrócie (P-NUT).

Pojazd stanowi studium na temat tego, jak mogą wyglądać w przyszłości miejskie auta.

Samochód zaprojektowano tak, by zapewniał pasażerom (na pokładzie zmieści się siedzący centralnie z przodu kierowca i dwie osoby na indywidualnych fotelach z tyłu) maksymalnie dużo miejsca, a jednocześnie jego linia była ciekawa i aerodynamiczna.

Konsekwencją tych założeń było m.in. zlokalizowanie silnika z tyłu. Nie wiadomo, jaką zastosowano jednostkę napędową, wiadomo natomiast, że napędza ona koła tylne. Architektura umożliwia natomiast stosowanie zarówno silników benzynowych, jak i elektrycznych, a także układu hybrydowego.

Honda P-NUT ma 3,40 m długości, 1,75 m szerokości i 1,44 m wysokości. Zaprojektowano ją w Honda Advanced Design Studio w Los Angeles. Nie ma planów wdrożenia tego auta do produkcji.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Los Angeles | Honda

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy