Reklama

Filmowa gwiazda - Mazda RX-8

Jak już informowaliśmy na salonie samochodowym w Detroit Mazda zaprezentowała produkcyjną wersję modelu RX-8. To wyposażone w silnik rotacyjny o pojemności 1,3 litra, mocy 250 KM przy 8500 obr/min i momencie obrotowym 220 Nm przy 7500 obr/min. czteroosobowe coupe, ale w wersji o nazwie X-MEN pokazane zostało wczoraj na salonie samochodów specjalnych w Tokio.

Jak łatwo się domyślić pojazd ten „zagra” już wkrótce w filmie „X-MEN2”, czyli kontynuacji przeboju "X-MEN".

Scenariusz do tego filmu napisali David Hayter i Bryan Singer. W sequelu dzielni bohaterowie będą

walczyć z tajemniczym wirusem. Niestety nie wiemy jeszcze jaką rolę w filmie nakręconym przez wytwórnię 20th Century Fox otrzymała Mazda RX-8. Ale dowiemy się o tym po premierze filmu, która jest przewidziana już na 2 maja.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 'Gwiazdy' | X-men | Mazda | Mazda RX-8

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy