Reklama

Smarty bez dachu do boju

W kwietniu 2003 roku zadebiutują na rynkach da nowe pojazdy smarta - roadster i roadster-coupe. Auta wyposażone będą w silniki o mocy około 82 KM (60 kW) co przy wadze pojazdu zaledwie 790 kg przekłada się na stosunek 9,6 kg na 1 koń mechaniczny. Gwarantuje to bardzo dobre osiągi obu pojazdów i pozwala na rywalizowanie z najlepszymi w tej klasie aut. TUTAJ znajdziesz zdjęcia obu smartów.

Jazda dwuosobowymi, dynamicznymi smartami z pewnością będzie ciekawym doświadczeniem dla kierowców. Aby ci poczuli się jeszcze lepiej producent zapewnia, że w dziedzinach komfortu i bezpieczeństwa również nie pozostanie nic do życzenia. W standardowym wyposażeniu obu smartów znajdzie się nowoczesny system ESP (stabilizacji jazdy), który dodatkowo uprzyjemni jazdę.

Aby maksymalnie uatrakcyjnić ofertę do nowych smartów będzie można zamówić zarówno dach z miękkiego materiału, jak i twardą konstrukcję składającą się z dwóch plastikowych części. Dachy mogą być przewożone w bagażniku. Smart przewidział też mechanizm elektrycznie składający i rozkładający miękki dach, który będzie dostępny jako opcja. Co ciekawe producent zapewnia, że używać go będzie można nawet podczas podróżowania przy pełnej prędkości.

Przyszłoroczna prezentacja smarta roadstera i smarta roadstera-coupe będzie pierwszym tak zdecydowanym krokiem ku rozszerzeniu oferty tej marki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dachy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy