Reklama

Seat mii przyjechał do Polski. Znamy ceny

W polskich salonach pojawiło się hiszpańskie wcielenie volkswagena up!, czyli seat mii. Jak nowy model odnajdzie się pomiędzy upem! i skodą citigo?

Nowy SEAT dostępny jest na razie w wersji 3-drzwiowej, a w następnych miesiącach ofertę uzupełni także jego 5-drzwiowy odpowiednik.

Reklama

Ceny nowego seata zaczynają się od 32 658 zł za podstawowa wersję Reference z jednostką benzynową o pojemności jednego litra i mocy 60 KM. Podstawowe wyposażenie wymienionej wersji obejmuje m.in. 4 poduszki powietrzne. Mocniejsza odmiana z silnikiem o mocy 75 KM wyceniona została na 34 908 zł, a wersje z bogatszym wyposażeniem Style rozpoczynają się od 34 008 zł.

Podobnie jak w citigo i up!, również mii może być bardzo bogato wyposażony. Na liście opcji znajduje się m.in. system "City Safety Assist" identyfikujący przeszkody z przodu samochodu, który jeśli uzna odległość pojazdu od przeszkody za niewystarczającą, w celu uniknięcia kolizji rozpocznie automatyczne hamowanie. "City Safety Assist" jest dostępny już za 860 zł, czyli cenę niejednokrotnie niższą aniżeli lakierowanie zderzaka oraz zwyżkę z ubezpieczenia powstałą w skutek chwili zamyślenia w wielkomiejskim korku.

Co ciekawe, mii został wyceniony nieco wyżej niż volkswagen up, którego ceny zaczynają się kwotą 31 290 zł, i wyżej niż skoda citigo (ceny od 28 990 zł).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Skoda Citigo | Volkswagen up!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje