Reklama

Punto III już w Polsce

6 września w Turynie odbędzie się premiera nowego fiata punto. Przyjedzie na nią prawie 1000 dziennikarzy z całego świata. Pierwszy publiczny pokaz tego auta odbędzie się zaś kilka dni później na salonie samochodowym we Frankfurcie nad Menem.

Tymczasem samochody te, zwane już „małymi maserati” (przód bardzo przypomina pojazdy tej słynnej, należącej do Fiata marki) jeżdżą już po Polsce. Zamaskowane, w czarnym kolorze, z próbnymi rejestracjami przemykają od pewnego czasu po autostradach i trasach szybkiego ruchu na Śląsku.

Reklama

Wczoraj widzieliśmy je jak z dość dużą prędkością poruszały się autostradą od strony Gliwic w kierunku na Katowice. Niestety jechaliśmy w przeciwnym kierunku… Chwilę potem w na tej samej trasie widzieliśmy także na próbnych rejestracjach nowego opla zafirę, którego produkcja właśnie przygotowywana jest w Gliwicach.

Punto III, które w naszym kraju przechodzą badania drogowe zauważył także jeden z naszych Czytelników, który nadesłał nam zdjęcia tego auta. Niestety nie miał za dużo czasu na zrobienie jakościowo dobrych fotografii. A może Tobie uda się zapolować z aparatem fotograficznym na nowe punto? Jeżeli tak przyślij nam zdjęcia. Chętnie je opublikujemy.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | Fiata | Auta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama