Reklama

Pierwsze zdjęcia nowego WRX STI!

Subaru długo zwodziło nas przed ostatecznym ujawnieniem zdjęć nowej imprezy WRX STI.

Początkowo pokazywano tylko ciemne grafiki, teraz wreszcie ujawniono wygląd tego pojazdu.

Wiemy więc już, jak wygląda nowa impreza STI, ale... nie znamy ciągle jej mocy. Na dane techniczne będziemy musieli poczekać do rozpoczęcia salonu motoryzacyjnego w Tokio, które nastąpi 26 października. To tam równocześnie zadebiutują nowe generacje imprezy STI i lancera evo X.

Dlatego na razie możemy tylko pospekulować. Nowa impreza WRX STI będzie napędzana doładowanym silnikiem typu boxer o pojemności 2.5 l. Jak się przypuszcza moc będzie wynosiła około 280 KM, co pozwoli na sprint do 100 km/h w około 5 sekund. Prędkość maksymalna będzie wynosiła prawdopodobnie 250 km/h.

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza | WRX

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy